Ichendorf Milano Patisserie Waterglazenset 5-delig
Nog 1 item op voorraad
- chevron_right Merk: Ichendorf Milano
- chevron_right Serie: Pâtisserie
- chevron_right Kleur: Multi
- chevron_right Materiaal: Borosilicaatglas
- chevron_right Dimensies: 8,5 x 8 cm
- Gratis verzending vanaf € 55,- of gratis ophalen in onze serviesshowroom
- Achteraf betalen mogelijk, je loopt geen risico
- Onze klanten geven ons gemiddeld een 9.7
- Snelle levering
- Direct uit voorraad leverbaar
Beschrijving
Haal de charme van een Franse patisserie in huis met deze unieke vijfdelige waterglazenset uit de Patisserie-collectie van Ichendorf Milano, waarin verfijnd glasdesign en speelse dessertdetails prachtig samenkomen.
Deze set bestaat uit:
1x Croissant
1x Blueberry Cake
1x Raspberry Charlotte
1x Millefeuille
1x Strawberry Cake
De glazen zijn vervaardigd uit hoogwaardig borosilicaatglas en ontworpen door Alessandra Baldereschi, waarbij speelse details en verfijnd vakmanschap prachtig samenkomen. Het lichte en duurzame glas is vaatwasserbestendig en perfect voor zowel dagelijks gebruik als feestelijke gelegenheden. Of je nu water, sap of een cocktail serveert, deze bijzondere designglazen maken van ieder drankje een stijlvol genietmoment. Daarnaast zijn de glazen ook los verkrijgbaar, maar als set extra voordelig.
Specificaties
| Diameter | 8.5 cm |
|---|---|
| Dimensies | 8,5 x 8 cm |
| Diepte | 8 cm |
| Inhoud | 350 ml |
| Merk | Ichendorf Milano |
| Type product | Waterglazen |
| Materiaal | Borosilicaatglas |
| Serie | Pâtisserie |
| Kleur | Multi |
| Vaatwasserbestendig | Ja |
| Designer | Alessandra Baldereschi |
| Type | Waterglazenset Patisserie |
| Magnetronbestendig | Nee |
Waarom Anna?


Bel gerust
Wij begrijpen dat je als klant het fijn vindt om te kunnen bellen. Bij ons kan dat ook gewoon. We zijn bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 9:00 - 17:00.


Duurzaam
We verpakken onze producten zorgvuldig en duurzaam met hergebruikt karton en papier. Vanaf € 55,- wordt jouw bestelling ook nog eens helemaal gratis verzonden.


Goede waardering
We krijgen een goede waardering van Onze klanten. 9+ gemiddeld.

