Like by Villeroy & Boch Perlemor Alga Koffiekop 190 ml
Op voorraad
- chevron_right Merk: Villeroy & Boch
- chevron_right Serie: Perlemor
- chevron_right Kleur: Groen
- chevron_right Materiaal: Premium porselein
- chevron_right Dimensies: 11,8 x 9,1 x 6,6 cm
- Gratis verzending vanaf € 55,- of gratis ophalen in onze serviesshowroom
- Achteraf betalen mogelijk, je loopt geen risico
- Onze klanten geven ons gemiddeld een 9.7
- Snelle levering
- Direct uit voorraad leverbaar
Beschrijving
Geniet van een stijlvol koffiemoment met de Like by Villeroy & Boch Perlemor Alga koffiekop van 190 ml. Deze koffiekop is vervaardigd uit hoogwaardig premium porselein en gemaakt in Duitsland. Het zachte kleurenpalet van alga, zand en koraal roept herinneringen op aan zonnige zomerdagen en brengt een ontspannen, natuurlijke sfeer naar je tafel. De subtiele glans en het individuele effectglazuur geven iedere koffiekop een eigen karakter en zorgen voor een unieke uitstraling.
Natuurlijk is de koffiekop vaatwasserbestendig en geschikt voor de magnetron, waardoor stijl en gebruiksgemak moeiteloos samenkomen. Combineer de koffiekop perfect met de Perlemor Alga koffieschotel en andere items uit de collectie voor een harmonieus geheel.
Specificaties
| Diameter | 9.1 cm |
|---|---|
| Dimensies | 11,8 x 9,1 x 6,6 cm |
| Diepte | 6.6 cm |
| Inhoud | 190 ml |
| Merk | Villeroy & Boch |
| Type product | Bekers & Mokken |
| Materiaal | Premium porselein |
| Serie | Perlemor |
| Kleur | Groen |
| Vaatwasserbestendig | Ja |
| Type | Koffiekop Alga |
| Magnetronbestendig | Ja |
Waarom Anna?


Bel gerust
Wij begrijpen dat je als klant het fijn vindt om te kunnen bellen. Bij ons kan dat ook gewoon. We zijn bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 9:00 - 17:00.


Duurzaam
We verpakken onze producten zorgvuldig en duurzaam met hergebruikt karton en papier. Vanaf € 55,- wordt jouw bestelling ook nog eens helemaal gratis verzonden.


Goede waardering
We krijgen een goede waardering van Onze klanten. 9+ gemiddeld.

