TOKYO Design Nippon Blue Tayo Kom Cadeauset 4-delig
Nog 4 items op voorraad
- chevron_right Merk: TOKYO DESIGN
- chevron_right Serie: Nippon Blue
- chevron_right Kleur: Blauw
- chevron_right Materiaal: Porselein
- chevron_right Dimensies: 15,2 x 6,7 cm
- Gratis verzending vanaf € 55,- of gratis ophalen in onze serviesshowroom
- Achteraf betalen mogelijk, je loopt geen risico
- Onze klanten geven ons gemiddeld een 9.7
- Snelle levering
- Direct uit voorraad leverbaar
Beschrijving
Breng authentieke Japanse sfeer naar tafel met de TOKYO Design Nippon Blue tayo-kom. Deze cadeauset bestaat uit vier kommen en combineren traditionele Japanse patronen met een moderne uitstraling. Iedere kom heeft een uniek diepblauw motief dat zorgt voor een stijlvolle en harmonieuze presentatie van rijst, poké bowls, noedels, soep of kleine gerechten. De verfijnde designs maken van iedere maaltijd een bijzonder moment en geven je serviescollectie een tijdloze Japanse touch.
De kommen zijn vervaardigd uit hoogwaardig porselein en ontworpen voor zowel dagelijks gebruik als speciale gelegenheden. Met een royale inhoud van 500 ml zijn ze veelzijdig inzetbaar in de keuken. Daarnaast zijn de kommen vaatwasser- en magnetronbestendig, waardoor gebruiksgemak perfect samengaat met stijl en kwaliteit. De luxe cadeauverpakking maakt deze set ideaal om cadeau te geven, met bovendien de mogelijkheid om de set feestelijk te laten inpakken voor een extra persoonlijke verrassing.
Specificaties
| Diameter | 15.2 cm |
|---|---|
| Dimensies | 15,2 x 6,7 cm |
| Diepte | 6.7 cm |
| Inhoud | 500 ml |
| Merk | TOKYO DESIGN |
| Type product | Kommen & schaaltjes |
| Materiaal | Porselein |
| Serie | Nippon Blue |
| Kleur | Blauw |
| Vaatwasserbestendig | Ja |
| Aantal personen | 4 personen |
| Type | Kommetje Japan Tokyo Design |
| Magnetronbestendig | Ja |
Waarom Anna?


Bel gerust
Wij begrijpen dat je als klant het fijn vindt om te kunnen bellen. Bij ons kan dat ook gewoon. We zijn bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 9:00 - 17:00.


Duurzaam
We verpakken onze producten zorgvuldig en duurzaam met hergebruikt karton en papier. Vanaf € 55,- wordt jouw bestelling ook nog eens helemaal gratis verzonden.


Goede waardering
We krijgen een goede waardering van Onze klanten. 9+ gemiddeld.

