ASA Selection Coppa Kuro Theekop en schotel 200ml
In bestelling - levertijd 1-2 weken
- chevron_right Merk: ASA
- chevron_right Serie: ASA Selection Coppa
- chevron_right Kleur: Zwart
- chevron_right Materiaal: Porselein
- chevron_right Dimensies: D. 9 cm, H. 6,5 cm
- Gratis verzending vanaf € 55,- of gratis ophalen in onze serviesshowroom
- Achteraf betalen mogelijk, je loopt geen risico
- Onze klanten geven ons gemiddeld een 9.7
- Snelle levering
- Direct uit voorraad leverbaar
Beschrijving
ASA Selection Coppa Kuro theekop met schotel
In het Japans betekent “Kuro” zwart — een kleur die de Coppa-serie een verfijnde, designwaardige uitstraling geeft. De puristische vorm wordt versterkt door een subtiele, glanzende spikkeling in het glazuur, waardoor elk stuk een levendig karakter krijgt.
De kop en schotel zijn gemaakt van hoogwaardig porselein, wat zorgt voor extra stevigheid en langdurig gebruik, ook in een professionele omgeving. Door de unieke reactie van het glazuur tijdens het bakproces is elke theekop een individueel en authentiek exemplaar.
Specificaties
| Dimensies | D. 9 cm, H. 6,5 cm |
|---|---|
| Inhoud | 200 ml |
| Merk | ASA |
| Type product | Kop & Schotels |
| Materiaal | Porselein |
| Serie | ASA Selection Coppa |
| Kleur | Zwart |
| Vaatwasserbestendig | Ja |
| Type | Theekop en Schotel |
| Magnetronbestendig | Ja |
Waarom Anna?


Bel gerust
Wij begrijpen dat je als klant het fijn vindt om te kunnen bellen. Bij ons kan dat ook gewoon. We zijn bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 9:00 - 17:00.


Duurzaam
We verpakken onze producten zorgvuldig en duurzaam met hergebruikt karton en papier. Vanaf € 55,- wordt jouw bestelling ook nog eens helemaal gratis verzonden.


Goede waardering
We krijgen een goede waardering van Onze klanten. 9+ gemiddeld.

