ASA Selection OCO Eierdopje 7,5 cm
Op voorraad
- chevron_right Merk: ASA
- chevron_right Serie: ASA Selection OCO
- chevron_right Kleur: Wit
- chevron_right Materiaal: Fine Bone China
- chevron_right Dimensies: 7,5 x 3,5 cm
- Gratis verzending vanaf € 55,- of gratis ophalen in onze serviesshowroom
- Achteraf betalen mogelijk, je loopt geen risico
- Onze klanten geven ons gemiddeld een 9.7
- Snelle levering
- Direct uit voorraad leverbaar
Beschrijving
Het ASA Selection OCO-eierdopje combineert eenvoud en elegantie op perfecte wijze. Met zijn tijdloze design voegt dit dopje zich moeiteloos op elke tafel en laat zich prachtig combineren met de andere items uit de OCO-serie. De subtiele vormgeving en het stralend witte Fine Bone China porselein zorgen voor een moderne, maar warme uitstraling bij elk ei-moment
Praktisch gemak staat hierbij voorop: het eierdopje is zowel vaatwasser- als magnetronbestendig. Zo geniet je niet alleen van een stijlvol ontbijt, maar ook van het comfort van eenvoudig onderhoud. Een onmisbaar element voor wie houdt van mooi en functioneel servies!
Specificaties
| Diameter | 3.5 cm |
|---|---|
| Dimensies | 7,5 x 3,5 cm |
| Diepte | 7.5 cm |
| Merk | ASA |
| Type product | Eierdopjes |
| Materiaal | Fine Bone China |
| Serie | ASA Selection OCO |
| Kleur | Wit |
| Vaatwasserbestendig | Ja |
| Vorm | Rond |
| Aantal personen | 1 persoon |
| Type | Eierdop |
| Magnetronbestendig | Ja |
Waarom Anna?


Bel gerust
Wij begrijpen dat je als klant het fijn vindt om te kunnen bellen. Bij ons kan dat ook gewoon. We zijn bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 9:00 - 17:00.


Duurzaam
We verpakken onze producten zorgvuldig en duurzaam met hergebruikt karton en papier. Vanaf € 55,- wordt jouw bestelling ook nog eens helemaal gratis verzonden.


Goede waardering
We krijgen een goede waardering van Onze klanten. 9+ gemiddeld.

