Ichendorf Milano Talking Trees waterglas Blue Cockatoo 350 ml
Op voorraad
- chevron_right Merk: Ichendorf Milano
- chevron_right Serie: Talking Trees
- chevron_right Kleur: Blauw
- chevron_right Materiaal: Borosilicaatglas
- chevron_right Dimensies: 8 x 8,5 cm
- Gratis verzending vanaf € 55,- of gratis ophalen in onze serviesshowroom
- Achteraf betalen mogelijk, je loopt geen risico
- Onze klanten geven ons gemiddeld een 9.7
- Snelle levering
- Direct uit voorraad leverbaar
Beschrijving
Breng een exotische en stijlvolle sfeer naar tafel met dit bijzondere waterglas met 'Blue Cockatoo' uit de Talking Trees-collectie van Ichendorf Milano. Dit handgemaakte designglas, ontworpen door Alessandra Baldereschi, combineert verfijnd vakmanschap met een speels karakter. De elegante blauwe kaketoe in het glas maakt van ieder drinkmoment een echte blikvanger en geeft het glas een unieke artistieke uitstraling. Perfect voor water, frisdrank of cocktails, maar ook prachtig als decoratief object.
Het glas is vervaardigd uit hoogwaardig borosilicaatglas, waardoor het licht, duurzaam en krasbestendig is. Dankzij de sterke kwaliteit is het glas vaatwasserbestendig (lage temperaturen aanbevolen) en geschikt voor dagelijks gebruik. Ichendorf Milano staat sinds de vroege 20e eeuw bekend om innovatief Italiaans design waarin functionaliteit en kunst samenkomen. Met dit unieke waterglas haal je een stijlvolle combinatie van elegantie, design en gebruiksgemak in huis.
Specificaties
| Diameter | 8.5 cm |
|---|---|
| Dimensies | 8 x 8,5 cm |
| Diepte | 8 cm |
| Inhoud | 350 ml |
| Merk | Ichendorf Milano |
| Type product | Waterglazen |
| Materiaal | Borosilicaatglas |
| Serie | Talking Trees |
| Kleur | Blauw |
| Vaatwasserbestendig | Ja |
| Designer | Alessandra Baldereschi |
| Type | Waterglas blauwe kaketoe |
| Magnetronbestendig | Nee |
Waarom Anna?


Bel gerust
Wij begrijpen dat je als klant het fijn vindt om te kunnen bellen. Bij ons kan dat ook gewoon. We zijn bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 9:00 - 17:00.


Duurzaam
We verpakken onze producten zorgvuldig en duurzaam met hergebruikt karton en papier. Vanaf € 55,- wordt jouw bestelling ook nog eens helemaal gratis verzonden.


Goede waardering
We krijgen een goede waardering van Onze klanten. 9+ gemiddeld.

