Like by Villeroy & Boch Perlemor Sand Mok 290 ml
Op voorraad
- chevron_right Merk: Like by Villeroy & Boch
- chevron_right Serie: Perlemor
- chevron_right Kleur: Beige
- chevron_right Materiaal: Premium porselein
- chevron_right Dimensies: 12,5 x 9,4 x 8,3 cm
- Gratis verzending vanaf € 55,- of gratis ophalen in onze serviesshowroom
- Achteraf betalen mogelijk, je loopt geen risico
- Onze klanten geven ons gemiddeld een 9.7
- Snelle levering
- Direct uit voorraad leverbaar
Beschrijving
Klassiekers in rustiek design
Na het succes van de like.-topsellers Lave en Crafted is Perlemor onze derde pottery-collectie. De trendy designs van het nieuwe seizoen roepen herinneringen aan de zomervakantie op: vrij, zorgeloos en heerlijk. De trendy pottery-collectie Perlemor zorgt voor ontspannen summer vibes, licht- en luchtigheid door natuurlijke, lichte kleuren en vloeiende effectglazuren. In deze mok smaken warme chocolademelk, thee of een extra grote koffie bijzonder lekker. Elk artikel is een echte must-have voor je huis.
Specificaties
| Diameter | 9.4 cm |
|---|---|
| Dimensies | 12,5 x 9,4 x 8,3 cm |
| Diepte | 8.3 cm |
| Inhoud | 290 ml |
| Merk | Like by Villeroy & Boch |
| Type product | Bekers & Mokken |
| Materiaal | Premium porselein |
| Serie | Perlemor |
| Kleur | Beige |
| Vaatwasserbestendig | Ja |
| Type | Beker met oor, grote mok, theemok |
| Magnetronbestendig | Ja |
Waarom Anna?


Bel gerust
Wij begrijpen dat je als klant het fijn vindt om te kunnen bellen. Bij ons kan dat ook gewoon. We zijn bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 9:00 - 17:00.


Duurzaam
We verpakken onze producten zorgvuldig en duurzaam met hergebruikt karton en papier. Vanaf € 55,- wordt jouw bestelling ook nog eens helemaal gratis verzonden.


Goede waardering
We krijgen een goede waardering van Onze klanten. 9+ gemiddeld.

