Villeroy & Boch Green Lines Diep bord 23 cm
Nieuw
calcActive())">
Op voorraad
- chevron_right Merk: Villeroy & Boch
- chevron_right Serie: Green Lines
- chevron_right Kleur: Wit
- chevron_right Materiaal: Premium porselein
- chevron_right Dimensies: 23,1 x 23,1 x 4,5 cm
- Gratis verzending vanaf € 55,- of gratis ophalen in onze serviesshowroom
- Achteraf betalen mogelijk, je loopt geen risico
- Onze klanten geven ons gemiddeld een 9.7
- Snelle levering
- Direct uit voorraad leverbaar
Specificaties
| Diameter | 23.1 cm |
|---|---|
| Dimensies | 23,1 x 23,1 x 4,5 cm |
| Diepte | 4.5 cm |
| Inhoud | 210 ml |
| Merk | Villeroy & Boch |
| Type product | Pastabord / Soepbord / Diep bord |
| Materiaal | Premium porselein |
| Serie | Green Lines |
| Kleur | Wit |
| Vaatwasserbestendig | Ja |
| Type | Diep bord soepbord Green Lines |
| Magnetronbestendig | Ja |
Waarom Anna?


Bel gerust
Wij begrijpen dat je als klant het fijn vindt om te kunnen bellen. Bij ons kan dat ook gewoon. We zijn bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 9:00 - 17:00.


Duurzaam
We verpakken onze producten zorgvuldig en duurzaam met hergebruikt karton en papier. Vanaf € 55,- wordt jouw bestelling ook nog eens helemaal gratis verzonden.


Goede waardering
We krijgen een goede waardering van Onze klanten. 9+ gemiddeld.

