ASA Selection à Table Schaaltje 9 cm
In bestelling - levertijd 1-2 weken
- chevron_right Merk: ASA
- chevron_right Serie: ASA Selection à Table
- chevron_right Kleur: Wit
- chevron_right Materiaal: Fine Bone China
- chevron_right Dimensies: 9 x 9 x 3 cm
- Gratis verzending vanaf € 55,- of gratis ophalen in onze serviesshowroom
- Achteraf betalen mogelijk, je loopt geen risico
- Onze klanten geven ons gemiddeld een 9.7
- Snelle levering
- Direct uit voorraad leverbaar
Beschrijving
Geniet van elegantie aan tafel met het ASA Selection à Table schaaltje van 9 cm. Dit kleine schaaltje is vervaardigd uit hoogwaardig Fine Bone porselein en straalt pure eenvoud uit dankzij de heldere witte kleur en minimalistische vormgeving. Het tijdloze design maakt het een stijlvolle aanvulling op iedere tafeldekking.
Met een diameter van 9 cm en een hoogte van 3 cm is dit schaaltje ideaal voor het serveren van kleine snacks zoals noten, olijven of dips, maar ook perfect voor een verfijnde amuse. Dankzij de veelzijdigheid laat het zich moeiteloos combineren met andere items uit de à Table-serie, een collectie die geliefd is bij zowel thuiskoks als topchefs en zelfs in gerenommeerde restaurants wordt gebruikt.
Specificaties
| Diameter | 9 cm |
|---|---|
| Dimensies | 9 x 9 x 3 cm |
| Diepte | 3 cm |
| Merk | ASA |
| Type product | Kommen & schaaltjes |
| Materiaal | Fine Bone China |
| Serie | ASA Selection à Table |
| Kleur | Wit |
| Vaatwasserbestendig | Ja |
| Type | A table kommetje |
| Magnetronbestendig | Ja |
Waarom Anna?


Bel gerust
Wij begrijpen dat je als klant het fijn vindt om te kunnen bellen. Bij ons kan dat ook gewoon. We zijn bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 9:00 - 17:00.


Duurzaam
We verpakken onze producten zorgvuldig en duurzaam met hergebruikt karton en papier. Vanaf € 55,- wordt jouw bestelling ook nog eens helemaal gratis verzonden.


Goede waardering
We krijgen een goede waardering van Onze klanten. 9+ gemiddeld.

