Ichendorf Milano Dogs Waterglazen Set 7-delig.
Nog 2 items op voorraad
- chevron_right Merk: Ichendorf Milano
- chevron_right Serie: Dogs
- chevron_right Kleur: Multi
- chevron_right Materiaal: Borosilicaatglas
- chevron_right Dimensies: 8,5 X 8
- Gratis verzending vanaf € 55,- of gratis ophalen in onze serviesshowroom
- Achteraf betalen mogelijk, je loopt geen risico
- Onze klanten geven ons gemiddeld een 9.7
- Snelle levering
- Direct uit voorraad leverbaar
Beschrijving
Haal de speelse charme van geliefde hondenrassen in huis met deze unieke zevendelige waterglazenset uit de Dogs-collectie van Ichendorf Milano. In deze bijzondere collectie komen verfijnd Italiaans glasdesign en handgemaakte dierfiguren prachtig samen. De set bestaat uit zeven waterglazen van 350 ml met elk een eigen hondenfiguur:
• 1x Teckel
• 1x Chihuahua
• 1x Poedel
• 1x English Foxhound
• 1x French Bulldog
• 1x Golden Retriever
• 1x Dalmatiër
Ichendorf Milano, opgericht in de vroege 20e eeuw en gevestigd in Milaan, is een icoon van Italiaans design. De glazen zijn vervaardigd uit hoogwaardig borosilicaatglas en ontworpen door Alessandra Baldereschi, bekend om haar speelse en verfijnde ontwerpen. Het lichte, krasbestendige en duurzame glas is vaatwasserbestendig (lage temperaturen aanbevolen) en ideaal voor zowel dagelijks gebruik als feestelijke momenten. Of je nu water, sap of cocktails serveert, deze designglazen maken van ieder drankje een stijlvol genietmoment en een echte blikvanger op tafel. De glazen zijn ook los verkrijgbaar, maar als set extra voordelig.
Specificaties
| Diameter | 8.5 cm |
|---|---|
| Dimensies | 8,5 X 8 |
| Diepte | 8 cm |
| Inhoud | 350 ml |
| Merk | Ichendorf Milano |
| Type product | Waterglazen |
| Materiaal | Borosilicaatglas |
| Serie | Dogs |
| Kleur | Multi |
| Vaatwasserbestendig | Ja |
| Type | Waterglazen honden set |
| Magnetronbestendig | Nee |
Waarom Anna?


Bel gerust
Wij begrijpen dat je als klant het fijn vindt om te kunnen bellen. Bij ons kan dat ook gewoon. We zijn bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 9:00 - 17:00.


Duurzaam
We verpakken onze producten zorgvuldig en duurzaam met hergebruikt karton en papier. Vanaf € 55,- wordt jouw bestelling ook nog eens helemaal gratis verzonden.


Goede waardering
We krijgen een goede waardering van Onze klanten. 9+ gemiddeld.

