Ichendorf Milano Talking Trees Waterglazenset 4-delig
Nog 4 items op voorraad
- chevron_right Merk: Ichendorf Milano
- chevron_right Serie: Talking Trees
- chevron_right Kleur: Multi
- chevron_right Materiaal: Borosilicaatglas
- chevron_right Dimensies: 8,5 x 8,5 x 8 cm
- Gratis verzending vanaf € 55,- of gratis ophalen in onze serviesshowroom
- Achteraf betalen mogelijk, je loopt geen risico
- Onze klanten geven ons gemiddeld een 9.7
- Snelle levering
- Direct uit voorraad leverbaar
Beschrijving
Haal een exotische en kleurrijke sfeer naar tafel met deze bijzondere vierdelige waterglazenset uit de Talking Birds-collectie van Ichendorf Milano. De speelse vogelontwerpen geven ieder glas een unieke uitstraling en combineren verfijnd Italiaans design met artistiek vakmanschap. Deze set bestaat uit vier waterglazen van 350 ml:
• 1x Kolibrie
• 1x Blauwe kaketoe
• 1x Rood-blauwe kaketoe
• 1x Paradijsvogel
De glazen zijn vervaardigd uit hoogwaardig borosilicaatglas en ontworpen door Alessandra Baldereschi, waarbij speelse details en elegantie prachtig samenkomen. Het lichte, duurzame glas is vaatwasserbestendig en ideaal voor zowel dagelijks gebruik als feestelijke gelegenheden. Of je nu water, sap of cocktails serveert, deze unieke designglazen maken van ieder drankje een stijlvol genietmoment en een echte blikvanger op tafel. De glazen zijn ook los verkrijgbaar, maar als set extra voordelig.
Specificaties
| Diameter | 8.5 cm |
|---|---|
| Dimensies | 8,5 x 8,5 x 8 cm |
| Diepte | 8 cm |
| Inhoud | 350 ml |
| Merk | Ichendorf Milano |
| Type product | Waterglazen |
| Materiaal | Borosilicaatglas |
| Serie | Talking Trees |
| Kleur | Multi |
| Vaatwasserbestendig | Ja |
| Aantal personen | 4 personen |
| Type | Ichendorf Set Waterglazen Vogels |
| Magnetronbestendig | Nee |
Waarom Anna?


Bel gerust
Wij begrijpen dat je als klant het fijn vindt om te kunnen bellen. Bij ons kan dat ook gewoon. We zijn bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 9:00 - 17:00.


Duurzaam
We verpakken onze producten zorgvuldig en duurzaam met hergebruikt karton en papier. Vanaf € 55,- wordt jouw bestelling ook nog eens helemaal gratis verzonden.


Goede waardering
We krijgen een goede waardering van Onze klanten. 9+ gemiddeld.

