Like by Villeroy & Boch Perlemor Alga Mok 290 ml
Op voorraad
- chevron_right Merk: Villeroy & Boch
- chevron_right Serie: Perlemor
- chevron_right Kleur: Groen
- chevron_right Materiaal: Premium porselein
- chevron_right Dimensies: 12,5 x 9,4 x 8,3 cm
- Gratis verzending vanaf € 55,- of gratis ophalen in onze serviesshowroom
- Achteraf betalen mogelijk, je loopt geen risico
- Onze klanten geven ons gemiddeld een 9.7
- Snelle levering
- Direct uit voorraad leverbaar
Beschrijving
Geniet van een stijlvol koffiemoment met de Like by Villeroy & Boch Perlemor Alga mok van 290 ml. Deze mok is vervaardigd uit hoogwaardig premium porselein en gemaakt in Duitsland. Het zachte kleurenpalet van alga, zand en koraal roept herinneringen op aan zonnige zomerdagen en brengt een ontspannen, natuurlijke sfeer naar je tafel. De subtiele glans en het individuele effectglazuur geven iedere mok een eigen karakter en zorgen voor een unieke uitstraling.
Natuurlijk is de mok vaatwasserbestendig en geschikt voor de magnetron, waardoor stijl en gebruiksgemak moeiteloos samenkomen. Dankzij het royale formaat is deze mok perfect voor koffie, thee of andere warme dranken.
Specificaties
| Diameter | 9.4 cm |
|---|---|
| Dimensies | 12,5 x 9,4 x 8,3 cm |
| Diepte | 8.3 cm |
| Inhoud | 290 ml |
| Merk | Villeroy & Boch |
| Type product | Bekers & Mokken |
| Materiaal | Premium porselein |
| Serie | Perlemor |
| Kleur | Groen |
| Vaatwasserbestendig | Ja |
| Type | Mok Perlemor Groen |
| Magnetronbestendig | Ja |
Waarom Anna?


Bel gerust
Wij begrijpen dat je als klant het fijn vindt om te kunnen bellen. Bij ons kan dat ook gewoon. We zijn bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 9:00 - 17:00.


Duurzaam
We verpakken onze producten zorgvuldig en duurzaam met hergebruikt karton en papier. Vanaf € 55,- wordt jouw bestelling ook nog eens helemaal gratis verzonden.


Goede waardering
We krijgen een goede waardering van Onze klanten. 9+ gemiddeld.

