Villeroy & Boch La petite Boule 'Miami' Serviesset 5-delig
Nog 4 items op voorraad
- chevron_right Merk: Villeroy & Boch
- chevron_right Serie: La Boule
- chevron_right Kleur: Multi
- chevron_right Materiaal: Premium porselein
- chevron_right Dimensies: 14,1 x 14,1 x 13,8 cm
- Gratis verzending vanaf € 55,- of gratis ophalen in onze serviesshowroom
- Achteraf betalen mogelijk, je loopt geen risico
- Onze klanten geven ons gemiddeld een 9.7
- Snelle levering
- Direct uit voorraad leverbaar
Beschrijving
La Boule is een designobject dat al diep geworteld is in het DNA van Villeroy & Boch en combineert de kracht van het merk met keramische knowhow en iconisch design.
Villeroy & Boch zet het succesverhaal met een "Iconic Family" voort: La petite Boule is de kleinere versie (14 x14 cm) van onze topsellers La Boule Miami, Memphis, Black&White en andere series. Als tegenhanger van La Boule, dat eten en interieur combineert, verbindt de kleine versie snacken en interieur.
La petite Boule 'Miami' is niet alleen een prachtig verzamelobject, maar ook de perfecte keuze voor fijnproevers die op zoek zijn naar een ideaal cadeau voor verschillende gelegenheden. Het bijzondere aan deze serviesset is de moeiteloze transformatie tot een artistieke bol. Gemaakt van hoorgwaardig premium porselein in Duitsland, bestaat deze petite boule uit vijf onderdelen:
2x Serveerschaal, 220 ml
2x Dipschaal, 60 ml
1x Serveerbord, 14.1 cm x 14.1 cm
Specificaties
| Diameter | 14.1 cm |
|---|---|
| Dimensies | 14,1 x 14,1 x 13,8 cm |
| Diepte | 13.8 cm |
| Merk | Villeroy & Boch |
| Type product | Serviesset |
| Materiaal | Premium porselein |
| Serie | La Boule |
| Kleur | Multi |
| Vaatwasserbestendig | Ja |
| Vorm | Bol |
| Type | La petite boule Miami |
| Magnetronbestendig | Ja |
Waarom Anna?


Bel gerust
Wij begrijpen dat je als klant het fijn vindt om te kunnen bellen. Bij ons kan dat ook gewoon. We zijn bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 9:00 - 17:00.


Duurzaam
We verpakken onze producten zorgvuldig en duurzaam met hergebruikt karton en papier. Vanaf € 55,- wordt jouw bestelling ook nog eens helemaal gratis verzonden.


Goede waardering
We krijgen een goede waardering van Onze klanten. 9+ gemiddeld.

